Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya'nın En İyi Temizlik Şirketi.

Firmamız Antalya İlinde temizlik firmaları içerisinde müşteri odaklı olarak çalışan ve hizmet odaklı olarak kendisine memnuniyete adamış temizlik ve elektrik hizmetlerinde emek veren özgün bir çalışma sergilemektedir. Birlikte çalışmakta olduğu ekibiyle adeta işci ve işverenden ziyade aile çalışma ortamını benimseyen ve bu prensibe aykırı olarak hiçbir personeli bünyesinde bulundurmayan bir firmadır. Hiçbir zaman kendimizi beğenmişçesine ve bencilce tavırlar takınmayan, hiçbir zaman verilen göreve sorumluluklara karşı duyarsız tavırlar takınmayan bir firma olmuşuzdur.

Antalya temizlik firmaları olarak profesyonel düzeyde kurumsal firmalara da hizmet veren Ake Gaplas; otel, hastane, okul, yat, gemi, fabrika ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerini de uzman personelleriyle gerçekleştirmektedir. Tozlu, kirli koltuk ve halıların yıkama işlemi de şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır. Profeyonel süpürme aletleri, temizlik maddeleri, ulaşılamayan çok kirli ve pis yerlere buharlı temizleme işlemi ve tam olarak hijyen sağlanması için ultrasonik temizlik hizmetleri için de lütfen iletişime geçiniz.

5 Yıllık Deneyim

Size Söz Veriyoruz

0%

%100 Memnuniyet Garantisi

AkeGaplas Temizlik Antalya Temizlik Şirketleri bünyesinde yer alır. Profesyonel Ekipmanlar, Teknolojik Temizlik Makineleri ve Uzmanları ile işini en iyi şekilde yapar. Tüm alanlarda titizlikle ve eksiksiz Temizlik hizmeti sunar.

0%

Profesyonel Ekip

Deneyimli uzman kadromuz, profesyonel makinelerimiz, ve en iyi temizlik malzemeleri kullanıyoruz bu yüzden temizlik konusunda endişelenmenize gerek yok.

0%

En Kaliteli Ürünleri Kullanıyoruz

Sizin sağlığınız bizim için önemli. AkeGaplas Temizlik Firması olarak sadece en kaliteli ürünler kullanıyor.

Neden AkeGaplas Temizlik

EVİNİZ VE AİLENİZ İÇİN DOĞRU SEÇİM

Uzman kadrosu ve hızlı pratik temizlik çözümleri sağlayan Ake Gaplas 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Online Rezervasyon

Online rezervasyon yapmak için bizimle Whatsaap'tan ve ya iletişime geç butonlarına tıklayarak rezervasyon alabilirsiniz.

Kaliteli Ürünler

İşlemlerimizde kaliteli ürünler kullanıyoruz, zararlı kimyasallar kullanılmıyor.

Tecrübeli Kadromuz

Deneyimli uzman kadromuz ve profesyonel makinelerimizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uygun Fiyatlar

Ake Gaplas firmasını diğer firmalardan en büyük farkı ise fiyat politikasıdır. Temizlik fiyatlarını en düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz

 

EnglishGermanRussianTurkish