Ev Dezenfekte

Neden AkeGaplas Temizlik Şirketi?

-Uzman ekiplerle yetkili uygulama yapıyoruz. -En uzun süre etkili dezenfektanlarla yaptığımız işlem sayesinde evinizde uzun süre etkili koruma sağlıyoruz. -Antalya’un tüm ilçelerine hizmet veren mobil ekiplerimiz sayesinde aynı güne rezervasyon oluşturuyoruz. -İnsan ve hayvan sağlığına zararsız dezenfeksiyon hizmeti sayesinde işlem sırasında evinizden çıkmaya gerek kalmıyor.

Neden Evimizi Dezenfekte Ettirmeliyiz?

Covid19 Öncesi Dönemde De Birçok Ev Belirli Periyodlarla Ev Dezenfekte Hizmeti Almaktaydı. Bu Işlemin Asıl Amacı Klasik Ev Temizliğinin Yanında Evdeki Eşyalarda Oluşan Virüs Yükünü Sıfırlamak Amacıyla Uygulanmaktaydı. Normal Şartlarda Dahi Virüslerle Iç Içe Yaşadığımız Gerçeği Covid19 Pandemisiyle Birlikte Artık Hepimizin Daha Çok Gündeminde. Pandemi Şartlarıyla Beraber Evdeki Görünür Alanların Temizliğinden Daha Fazlasına Ihtiyacımız Olduğunu Daha Iyi Anladık.

Ev dezenfekte hizmeti kişisel hijyenimizi ve korunma önlemlerimizi aldıktan sonra gerçekleştirilmesi gereken bir üst uygulamadır. İçinde bulunduğumuz pandemi şartlarında eğer ev halkından dışarı çıkan ve temaslı olan kişiler varsa virüs yükünü sıfırlamak amacıyla belli periyodlarla ev dezenfeksiyon uygulaması yapılmalıdır. Hepimizin bildiği gibi virüsün kendisinden çok virüs yükü enfeksiyona sebebiyet vermektedir. Eğer yaşadığınız ortamda virüs yükü enfekte edecek seviyeye geldiyse bu noktada ev dezenfektesi yaptırmak oldukça önemlidir.

Kimler Ev Dezenfekte Yaptırmalıdır?

Ev Dezenfekte Işlemi Hane Içerisinde Iş Ya Da Başka Sebeple Insan Yoğunluğunun Olduğu Alanlarda Bulunması Gereken Kişi Ya Da Kişiler Varsa Belli Aralıklarla Yaptırılmalıdır. Bu Süre Evdeki Insan Sayısına Ve Şartlara Göre Değişkenlik Göstermektedir. Çağrı Merkezimizi Aramanız Durumunda Uzman Ekiplerimiz Şartlarınıza Göre Süre Hesabı Yapıp Sizinle Paylaşmaktadırlar.

Bu genel yaşam şartları dışında evdeki bireylerden birinde Covid19 pozitif çıkması durumunda bu işlem zaruridir. Bu durumlarda Covid19 durumunun negatife dönmesi ile birlikte aynı gün ev dezenfeksiyon hizmeti ile tüm alanların dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bu durumun dışında da taşınma sırasında ve sonrasında ev dezenfeksiyon işlemi yoğun olarak kullanılmaktadır. Taşınma tarihinizi Virüssüz Hayat uzmanlarına bildirmeniz durumunda şimdiden tarafınıza randevu oluşturulabilmektedir.

Ev Dezenfekte Fiyatları

AkeGaplas Temizlik Şirketi şirketi olarak başlangıç seviyesindeki ev dezenfekte fiyatı 150 TL + KDV ’dir. Fiyatlarımız apartman içerisinde uygulama yapılacak daire sayısı, oda sayısı ve evinizin lokasyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Virüssüz Hayat olarak sizlere uygun fiyatlı ev dezenfeksiyon fiyatları sağlamanın yanında kaliteli ve etkili bir ev dezenfekte hizmeti sunmakta olduğumuzdan önceliğimiz kalitedir. Bu alanda bizden ev dezenfektesi işlemi yaptıran müşterilerimizdeki memnuniyet oranı %99’dur. Size özel ev dezenfeksiyon hizmeti almak için şimdi teklif formunu doldurun, uzman ekiplerimiz sizi 30 dakika içerisinde arasın.

Ev Dezenfekte Nasıl Yapılır?

Virüssüz Hayat A.Ş. şirketi olarak İstanbul genelindeki mobil dezenfeksiyon hizmeti ekiplerimizle yoğun bir şekilde ev dezenfekte hizmeti vermekteyiz. Bu işlem birçok kişinin sandığının aksine ilaçlama hizmetinden farklıdır. Bilindiği gibi ilaçlama hizmetinde evden belli bir süreyle ayrılmak gerekmektedir. Ancak ev dezenfekte hizmetinde böyle bir gereklilik bulunmamaktadır. Ev dezenfeksiyonu işleminde kullanılan dezenfektanlarımızın tamamı insan ve hayvan sağlığına zararsız formüllerdir. İşlem sırasında dahi evden çıkmanız gerek olmamaktadır.

Ev dezenfeksiyon işlemi için evinize gelen ekiplerimiz önce uygulamanın geneli ile ilgili sizi bilgilendiriyor olacaktır. Ardından oluşturulacak ev dezenfekte planı çerçevesinde hangi sıra ile evi dezenfekte edeceklerini belirleyeceklerdir. Bu noktada ev halkından bir kişi ekiplere eşlik de edebilir. Ev dezenfekte işlemi toplam 30 dakikayı geçmeyecek şekilde gerçekleşmekte olup işlem bittikten sonra evdeki normal yaşamınıza devam edebilirsiniz?

7 gün 24 saat tüm taleplerinizi değerlendirecek olan firmamıza iletişim bilgilerimizden her zaman ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı eşyalarınızın özenle temizlenmesi için hizmet veren firmamız, sorunsuz bir iletişim kurmak için ihtiyacınız olan her an destek vermektedir. Erişilebilir olan ekibimiz temizlik alanları konusunda eğitim almış, en sağlıklı kimyasalları kullanan ve işini en iyi şekilde yapan personellerdir. Düzenli olarak eğitim alan personelimiz, size güler yüzlü davranır ve hiçbir zaman sorun yaşamamanız için şirketimizin güvencesi altındadır. Mekanlarınızı her zaman temiz ve hijyenik tutmak için bize ulaşabilir, memnun kalacağınız sonuçlarımız hakkında bize geri dönüşlerinizi iletebilirsiniz.

Hasta Olan Evlerin Temizliği;

Bazı evlerde çocuk ve hastalar olduğu için temizliğe ayrı bir özen gösterilmektedir. Bu durumun farkında olan ekiplerimiz her zaman en iyi koşullarda hizmet veren elemanlarıyla hastanızın odasını ve kullandığı alanları hijyenik bir hale getirmektedir. Her zaman en ekonomik çözümler bulacağınız AkeGaplas temizlik, Antalya ev temizliği ihtiyaçlarınızı karşılayan en büyük firmalardan biri olarak bilinmektedir.

Çocuk Odası Temizliği;

Bazı evlerde çocuk ve hastalar olduğu için temizliğe ayrı bir özen gösterilmektedir. Bu durumun farkında olan ekiplerimiz her zaman en iyi koşullarda hizmet veren elemanlarıyla hastanızın odasını ve kullandığı alanları hijyenik bir hale getirmektedir. Her zaman en ekonomik çözümler bulacağınız AkeGaplas temizlik, Antalya ev temizliği ihtiyaçlarınızı karşılayan en büyük firmalardan biri olarak bilinmektedir.

EnglishGermanRussianTurkish